Fundacja Kossakowskiego

PAWEŁ SZANAJCA-KOSSAKOWSKI

pawel

Artysta - muzyk, fotografik, znany jednak przede wszystkim jako malarz.

W Fundacji ma pieczę nad wszystkim, co wiąże się z aspektami

wizualnymi. Jest także wnukiem profesora Jana Kossakowskiego,

który przejął obowiązki fundatora Fundacji

ANIRA WOJAN

anira2

Jest magistrem iberystyki i dyplomowanym etykiem (UW) .

Jako  producent telewizyjny i filmowy specjalizuje się w nowych mediach.

Scenarzystka i  autorka  powieści, w Fundacji odpowiada za nowe projekty i multimedia.

Prowadzi sprawy Fundacji jako Prezes jej zarządu.

MATEUSZ KLEMPERT

Moje zdjecie

Doktorant Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, specjalizuje się w historii XIX wiecznej tradycji ziemiaństwa.

W Fundacji koordynuje badania historyczne oraz kieruje Archiwum Cyfrowym "Wojtkuszki"

FLORA ANTONIEWICZ

picture 157

Magister turystyki i rekreacji, specjalistka w zakresie turystyki krajów biblijnych.

Utalentowana plastyczka, jako Mama jest animatorką twórczości dla dzieci.

Jako Account Manager firm z branży telekomunkacyjnej zajmowała się

prowadzeniem projektów komercyjnych.

W Fundacji koordynuje kampanię Artyści Jednorożca

GOSIA WRZOSEK

gosia

Jestem studentką pierwszego roku Edukacji Artystycznej ze specjalizacją Artoterapia na Akademii Pedagogiki Specjalnej (APS). Od zawsze zajmuję się dziećmi i lubię to robić. Wierzę w terapeutyczne możliwości szeroko rozumianej sztuki. Rysuję i śpiewam

MARIUSZ FOLTAK

Felek

Ukończył studia Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Znany akwarelysta, współtworzył artystyczną wizję dwóch filmów animowanych "Hot HEart Story" i "QUO VADIS"

Wszechstronna znajomość technik pracy plastycznej - na papierze, na tkaninie, na komputerze oraz uroczy sposób bycia to powody, dla których w 2015 roku własnie on jest liderem Artystów Jednorożca.

AGNIESZKA DZIUMOWICZ

agniecha3

Jest doświadczonym producentem przede wszystkim telewizyjnym, ale także filmowym.

Przez ostatnie lata pracowała  na rzecz organizacji non-profit, a szczególnie mieszkańców

zmarginalizowanych środowisk wielkomiejskich.

Koordynuje projekty z zakresu finansowania publicznego

KLAUDIA WIŚNIEWSKA

klaudia

Ukończyła studia na kierunku etnologia i antropologia kulturowa na

Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie studiuje na Akademii

Pedagogiki Specjalnej w Warszawie edukację artystyczną ze specjalnością

arteterapia w zakresie sztuk plastycznych.

W Fundacji Kossakowskiego koordynowała kampanię Art Terapii.

Fundacja Imienia Jana Eustachego Kossakowskiego

Top Desktop version

music Are you sure that you want to switch to desktop version?